АДВОКАТСЬКЕ БЮРО

ДРОНЕНКО І ПАРТНЕРИ

РАДИЙ ВІТАТИ НА НАШОМУ САЙТІ

Якщо Вам необхідна кваліфікована юридична допомога у Вінниці та за її межами, то Ви звернулися за адресою. Я являюсь адвокатом, фахівцем у галузі права. В даний момент, являючись адвокатом, здійснюю діяльність у галузі права.

Основними принципами, якими керуюся у професійній діяльністю є дотримання адвокатської етики, сумлінність, знаходження індивідуального підходу у вирішенні проблем клієнта, спрямованість на результат, пріоритет інтересів клієнта, чесність, законність та порядність. На професійному рівні ніколи не стою на місці і постійно розвиваюся. Я дорожу заслуженою репутацією, ціную свій час і час клієнтів.

Маю великий досвід роботи з громадянами та юридичними особами по захисту порушених прав у галузях Цивільного, Сімейного, Спадкового та кримінального права.

Професійною адвокатською діяльністю займаюся з 2003 року по даний час. Маю значний досвід роботи у сфері захисту корпоративних прав, трудових прав громадян, та у господарських спорах.

З Клієнтами, будую довірливі відносини і гарантую повну конфіденційність і дотримання адвокатської таємниці.

З самого початку ви будете спілкуватися і мати справу не з посередником, а виключно з фахівцем в галузі права. У даному випадку ви не переплачуєте за послуги, оскільки в собівартість не входить утримання дорогих офісів, зарплат секретарів та іншого обслуговуючого персоналу.

Контакти ви знайдете у відповідному розділі. Також ви можете отримати попередню консультація по телефону або ж написавши листа на електронну пошту.

Впевнений у плідній співпраці. З повагою та найкращими побажаннями, 
Ваш адвокат Юрій Дроненко